Загальноцерковні новини

Митрополит Воскресенський Діонісій освятив храм на честь благовірного князя Георгія Всеволодовича і святителя Симона, єпископа Володимирського, в Нижньому Новгороді
Перший у Нижньому Новгороді храм, присвячений засновникам міста благовірному князеві Георгію Всеволодовичу і святителю Симону, єпископу Суздальському, побудований в Автозаводському районі на Південному бульварі. (рос.)
31.7.2021
Керуючий справами Московської Патріархії освятив пам
Керуючий справами Московської Патріархії освятив пам'ятник благовірним князеві Димитрію Донському і княгині Євдокії в Нижньогородському кремлі
30 липня на території Нижньогородського кремля, поруч із церквою святителя Миколая Чудотворця при манежі, відбулося відкриття пам'ятника благовірному великому князеві Димитрію Донському і великій княгині Євдокії, в чернецтві Єфросинії. Чин освячення монумента звершив керуючий справами Московської Патріархії митрополит Воскресенський Діонісій. (рос.)
31.7.2021
У Мінську пройшла хресна хода з нагоди святкування 800-річчя від дня народження благовірного князя Олександра Невського
В ході від храму-пам'ятника на честь Всіх святих до Свято-Духового кафедрального собору взяли участь священнослужителі та парафіяни з усіх парафій міста. (рос.)
30.7.2021
У Нижньогородському кремлі пройшла прес-конференція, присвячена відкриттю виставки «Небесний Нижній. Святі та святині Нижньогородської землі»
«Небесний Нижній» — великий виставковий проєкт, приурочений до 800-річчя заснування Нижнього Новгорода. У його організації брала участь Нижньогородська митрополія. (рос.)
30.7.2021
Митрополит Лімассольський Афанасій: Ми повинні залишатися вірними канонічній Церкві України
Ієрарх Кіпрської Православної Церкви митрополит Лімассольський Афанасій в ефірі українського телеканалу зазначив, що потрібно залишатися вірними канонічній Церкві України на чолі з Блаженнішим митрополитом Онуфрієм.
Радіо «Віра» розпочинає мовлення у Придністров
Радіо «Віра» розпочинає мовлення у Придністров'ї
29 липня у Вознесенському Ново-Нямецькому монастирі с. Кицкани архієпископ Тираспольський і Дубоссарський Сава звершив молебень на початок роботи радіостанції «Радіо "Віра" — Придністров'я» та освятив обладнання для радіомовлення. (рос.)
У Ливнах за участі Церкви відкриють будинок супроводжуваного проживання
З благословення єпископа Ливенського і Малоархангельського Нектарія розпочався збір коштів на благоустрій Свято-Єлисаветинського будинку милосердя. Це церковно-державний проєкт супроводжуваного проживання для молодих людей із важкими формами інвалідності. (рос.)
30.7.2021
Феодосійська єпархія отримала 200 тисяч рублів на продуктову допомогу від Синодального відділу з благодійності
Феодосійська єпархія отримала від Синодального відділу з церковної благодійності та соціального служіння 200 тисяч рублів на продуктову допомогу нужденним людям. Кошти були зібрані на сайті «Антивірус Милосердя». (рос.)
30.7.2021
Представники Церкви і науки обговорили питання біоетики
Питання біоетики обговорили учасники зустрічі, що відбулася 23 липня в Синодальному відділі з церковної благодійності та соціального служіння. Головною темою обговорення стали складності в реалізації положень федерального закону про біомедичні клітинні продукти. (рос.)
30.7.2021
На українському телеканалі пройшов триденний телемарафон, присвячений Дню Хрещення Русі
26-28 липня український телеканал «Перший Незалежний» і міжнародна громадська організація «День Хрещення Русі» провели унікальний масштабний триденний мультимедіа-марафон, присвячений святкуванню Дня Хрещення Русі.
29.7.2021